


| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.001 % |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ω |
| Length | 5 mm |
| Width | 3.2 mm |
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Composition(Kit Type) | Ceramic |
| Height | 1.1 mm |
| Packaging | Bulk |
| Lead Free | Lead Free |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 26 MHz |
| Frequency Stability | 15 ppm |
| Frequency Tolerance | 0.001 % |
| Load Capacitance | 10 pF |
| Drive Level | 1 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
| Height - Seated (Max) | 1.1 mm |
Stock: 865
Distributors
pcbx
Unit Price$0.49415
Ext.Price$0.49415
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.49415 | $0.49415 |
| 10 | $0.42148 | $4.21480 |
| 25 | $0.40043 | $10.01075 |
| 50 | $0.38044 | $19.02200 |
| 100 | $0.36334 | $36.33400 |
| 300 | $0.34538 | $103.61400 |
| 500 | $0.32830 | $164.15000 |
| 1000 | $0.28726 | $287.26000 |
| 3000 | $0.28338 | $850.14000 |
| 5000 | $0.27956 | $1397.80000 |
